Możemy zatrudnić swoje fachowca

Możemy zatrudnić swoje fachowca

Kiedy deweloper kończy już budowę i zaprasza właścicieli mieszkań po ich odbiór, chcą oni mieć pewność, że wszystko będzie dobrze, że nie będzie żadnych niedociągnięć, które mogłyby wymagać naprawy, a co się z tym wiąże, które mogłyby opóźnić moment odbioru kluczy i rozpoczęcia remontu. Czasami jednak tak się dzieje, że tego typu naprawy są niezbędne, ale też nie wszyscy się znają na tych sprawach, tak aby wychwycić to, co wymaga poprawki. Dlatego warto zobaczyć, czy nasz deweloper daje nam możliwość przyjścia z własnym ekspertem.

Za eksperta płaci deweloper

Nie znamy się na sprawach związanych z umową, a jednocześnie nie ufamy deweloperowi na tyle, aby mieć pewność, że on pokaże nam wszystkie usterki, które musi poprawić? Wówczas warto zobaczyć, czy deweloper od którego chcemy kupić nasze mieszkanie, oferuje usługę opłacenia wynajętego eksperta. Wówczas my wyszukujemy eksperta w tej dziedzinie, przychodzimy z nim na oględziny mieszkania, tak aby on swoim fachowym okiem mógł określić jak to wszystko wygląda, a następnie ocenić, czy potrzebne będą tutaj jakieś poprawki. Później wystarczy tylko, że prześlemy deweloperowi rachunek jaki otrzymamy od takiego eksperta, za jego ocenę, a deweloper ją opłaci.

cristalpark.eu/oferta/apartamenty-warszawa-centrum

Takie rozwiązanie jest bardzo dobre i warto z niego skorzystać. My jesteśmy spokojniejsi, bo wiemy, że wszystko sprawdził fachowiec, więc nie musimy się niczym przejmować, a deweloper ma zadowolonego klienta, który z pewnością jego usługi będzie proponował kolejnym osobom. Dlatego właśnie tak ważne jest to, abyśmy sprawdzili, czy nasz deweloper oferuje taką usługę, bo zyskują na niej obydwie strony. Takie propozycje ze strony deweloperów pojawiają się coraz częściej, więc warto z nich skorzystać. Zwłaszcza, że będziemy dzięki nim spokojniejsi, a to oznacza, że będziemy na spokojniej rozwiązywali różne problemy, jeśli takowe się pojawią w trakcie prac. Taki ekspert może rozwiać wszystkie nasze wątpliwości. Wątpliwości nie ma gdy zobaczymy nowe mieszkania w warszawie powiśle.